O nás

O nás

Projekt Rádio Roma realizujeme už niekoľko rokov. Od začiatku bolo našim cieľom získať FM frekvencie a dostať sa tak bližšie k poslucháčom. Tento cieľ sa nám podarilo splniť, a od júna 2017 nás môžete počuť na frekvencií 99.4 MHz v Banskej Bystrici  a v Prešove si nás naladíte na frekvencií 97.2 MHz.

Ďalšie pokrytie už pripravujeme a v najbližšej dobe by sme chceli získať frekvencie v Bratislave a v Košiciach.

To, že sme prešli z online sveta do terestriálneho vysielania, nesie so sebou aj veľké množstvo nákladov. Chceme ponúkať kvalitnú žurnalistiku a hudbu, zároveň byť informačne nestranní. Takýto formát rádia však nieje naplnený reklamou tak ako ostatné komerčné stanice, rozhodli sme sa preto  s podporou nášho projektu obrátiť na Vás .

Vďaka projektom sme už získali  financie na vybudovanie 2 terestriálnych vysielačov v Banskej Bystrici a v Prešove, tiež vysielacieho štúdia v Banskej Bystrici.

Ďalšie náklady budú spojené s budovaním vysielacích štúdií v Bratislave a v Košiciach. Z online pôsobenia sme sa naučili využívať aj moderné formy komunikácie a preto chceme, aby naše vysielanie bolo interaktívne s poslucháčmi a aby nás nie len počuli, ale aj videli.

Ak je Vám táto myšlienka sympatická a máte možnosť nás podporiť, budeme veľmi radi, ak tak urobíte! Odmeníme sa Vám naším maximálnym nasadením a dobrou náladou pri počúvaní Rádia Roma.

 

 

COMMENTS