Naša príroda

kategória: Naša príroda

Naša príroda je našim bohatstvom – Amare veša, amaro barvaľipen

autor: Uverejnené máj 03, 2023

Ste priatelia prírody a zaujíma Vás jej ochrana? Je to téma veľmi zaujímavá, a navyše veľmi dôležitá. Je to téma, ktorej sa chceme venovať aj my, lebo platí, že: Amare veša, amaro barvaľipen.

Naša príroda je našim bohatstvom - Amare veša, amaro barvaľipen je projektom združenia ROMA SK - Ústredný Zväz Rómov Slovenska, no a keďže myšlienka ochrany prírody na Slovensku je veľmi blízka aj Rádiu Roma, rozhodli sme sa do tohto zaujímavého projektu zapojiť aj my. Preto v priebehu nasledujúcich týždňov vám budeme prinášať zaujímave rozhovory a rubriky o ochrane prírody na Slovensku vo vybraných územiach Národných parkov a chránenných krajiných oblastí. V rámci týchto rubrík a rozhovorov sa spoločne vyberieme na dychberúce zvukové výlety našou prírodou. Pridate sa k nám aj vy? 

Ak chcete byť informovaný o aktuálnych témach, ktorým sa venujeme, či vysielacích časoch rozhovorov a rubrík, počúvajte stream Rádio Roma, a taktiež  si "lajknite" našu facebookovú stránku a budete vždy v obraze! Pokiaľ však niektorý z dielov vo vysielaní nestihnete, nezúfajte! Všetky odvysielané diely budú postupne pridávané do nášho archívu, ktorý nájdete aj v tomto článku.

Prajeme príjemné počúvanie :)


Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Kohézneho fondu v rámci Operačného programu Kvalita životného prostredia.
Prečítané 5626 krát Posledná úprava streda, 03 máj 2023 12:11

O rádiu

  • V našom tíme sa vystriedali mnohí nováčikovia v mediálnej sfére, ale aj dlhoročne skúsení ľudia ktorí sú zárukou kvalitnej a nezáväznej žurnalistiky.

KULT MINOR / podpora

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontaktujte nás

Slovensko
Mobile: +421 940 301 302

Som rádio ROMA

  • Vďaka tvojej pomoci môžme udržať tento projekt a zároveň sa môžeš stať spolutvorcom vysielania Rádia Roma a prispieť k porozumeniu medzi ľuďmi.

    Chcem podporiť!