Aktuálne

Nachádzate sa tu:Home Aktuálne Erik Hilár Lakatošovie pozýva na Bambusky!
kategória: Aktuálne

Erik Hilár Lakatošovie pozýva na Bambusky!

autor: Uverejnené december 14, 2018

V sobotu 15. decembra sa v lokalite na Bambuskách v Martine uskutoční komunitný deň, kde nebude chýbať ani team budúcich redaktorov rádia Roma, vrátane Erika Hilára Lakatošovie!

Náš team sa zúčastní komunitného dňa na Bambuskách. Miestni obyvatelia tu uskutočnia veľké vianočné upratovanie s cieľom vyčistenia okolia a spoločných priestorov Bambusiek. Variť sa bude aj kapustnica a detský punč rodičovským združením Evanjelickej školy spolu so žiakmi, na čele s učiteľom a koordinátorom práce s verejnosťou a zahraničím Tomášom Gulanom. Nebudú chýbať ani hry a zábava s deťmi.

Ak máte radi skvelú kapustnicu a chcete sa dozvedieť ako komunitný deň na Bambuskách vyzerá, príďte v sobotu medzi 11:00-13:00 na Bambusky! Tešíme sa na Vás!

 

Pozvánka na Komunitnú kapustnicu, Bambusky – Martin

Túto sobotu sa team rádia Roma spolu s Erik Hilár Lakatošovie a komunitným centrom na Bambuskách v Martine zapojí do veľkého vianočného upratovania spolu s ESŠ Martin jej učiteľmi a žiakmi. Cieľom je vyčistenia okolia obytných priestorov na Bambuskách, po ktorom bude nasledovať varenie kapustnice a detského punču. Ak chceš zažiť kopu srandy, tak neseď doma, a pridaj sa k nám! Zraz je o 8:30 na Memorandovo námestí, odkiaľ sa pôjde na Bambusky. Predpokladaný koniec je okolo 13:00. Vítané sú aj akékoľvek sladké či slané predvianočné pochúťky. Tešíme sa na vás. Ak sa nemôžete zúčastniť, nezúfajte! Z akcie Vám prinesieme reportáž. 

 

Uverejnil používateľ Rádio Roma Streda 12. decembra 2018.

Viac o  Bambuskách a komunitnom centre v rozhovore s pedagógom a koordinátorom práce s verejnosťou a zahraničím Tomášom Gulanom tu. 

Text: Michaela Zuzelková

Prečítané 4466 krát Posledná úprava piatok, 18 január 2019 18:55

O rádiu

  • V našom tíme sú nováčikovia v mediálnej sfére, ale aj dlhoročne skúsení ľudia ktorí sú zárukou kvalitnej a nezáväznej žurnalistiky. Maroš Balog prispieva pravidelnými rozhovormi na aktuálne témy týkajúce sa rómskej komunity, a Michaela sa zúčastňuje spoločenských podujatí ktoré pre vás dokumentuje v podobe fotiek, článkov a zvukových reportáží.

    Náš tím však stále nieje úplný, tak ak máš záujem a skúsenosti, neváhaj a napíš nám.

KULT MINOR / podpora

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontaktujte nás

Slovensko
Mobile: +421 917 481 150
iniciativa.eu

Som rádio ROMA

  • Vďaka tvojej pomoci môžme udržať tento projekt a zároveň sa môžeš stať spolutvorcom vysielania Rádia Roma a prispieť k porozumeniu medzi ľuďmi.

    Chcem podporiť!