Aktuálne

Nachádzate sa tu:Home Aktuálne Erik Hilár Lakatošovie pozýva na Bambusky!
kategória: Aktuálne

Erik Hilár Lakatošovie pozýva na Bambusky!

autor: Uverejnené december 14, 2018

V sobotu 15. decembra sa v lokalite na Bambuskách v Martine uskutoční komunitný deň, kde nebude chýbať ani team budúcich redaktorov rádia Roma, vrátane Erika Hilára Lakatošovie!

Náš team sa zúčastní komunitného dňa na Bambuskách. Miestni obyvatelia tu uskutočnia veľké vianočné upratovanie s cieľom vyčistenia okolia a spoločných priestorov Bambusiek. Variť sa bude aj kapustnica a detský punč rodičovským združením Evanjelickej školy spolu so žiakmi, na čele s učiteľom a koordinátorom práce s verejnosťou a zahraničím Tomášom Gulanom. Nebudú chýbať ani hry a zábava s deťmi.

Ak máte radi skvelú kapustnicu a chcete sa dozvedieť ako komunitný deň na Bambuskách vyzerá, príďte v sobotu medzi 11:00-13:00 na Bambusky! Tešíme sa na Vás!

Viac o pripravovanom komuntinom dni, ale aj samotnom živote Rómov v lokalite na Bambuskách sa dozviete v rozhovore s pedagógom a koordinátorom práce s verejnosťou Tomášom Gulanom tu

 

Prečítané 4662 krát Posledná úprava pondelok, 11 február 2019 13:38

O rádiu

  • V našom tíme sa vystriedali mnohí nováčikovia v mediálnej sfére, ale aj dlhoročne skúsení ľudia ktorí sú zárukou kvalitnej a nezáväznej žurnalistiky.

KULT MINOR / podpora

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontaktujte nás

Slovensko
Mobile: +421 917 481 150
iniciativa.eu

Som rádio ROMA

  • Vďaka tvojej pomoci môžme udržať tento projekt a zároveň sa môžeš stať spolutvorcom vysielania Rádia Roma a prispieť k porozumeniu medzi ľuďmi.

    Chcem podporiť!